Win 1 van de 10 Italiaanse dvd’s!

klapbord

Magazine De Smaak van Italië mag namens Twin Pics 5 dvd’s van de film La Prima Cosa Bella weggeven én 5 dvd’s van Habemus Papam. Beide films zijn vanaf 13 februari op dvd verkrijgbaar. De redactie van De Smaak van Italië zag de films al in de bioscoop en kan jullie verzekeren dat het met beide verhalen meer dan genieten is!

{Lees meer…}

Wielerdocu Il Lombardia

Lombardia

Johannes Sigmond, beter bekend als Blaudzun, is naast artiest ook wielerliefhebber en met name van de loodzware en laatste klassieker van het seizoen, de Ronde van Lombardije. Of zoals de Italianen zeggen: Il Lombardia. Samen met producent Robert Jan van Noort trok Johannes van 2006 tot en met 2010 elke herfst naar Noord-Italië om daar de Ronde van Lombardije vast te leggen op camera.

{Lees meer…}

Habemus Papam!

Poster_Habemus_Papam_groot

 

Habemus Papam, ofwel ‘We hebben een Paus’, de woorden waarmee bekend wordt gemaakt dat het conclaaf een nieuwe paus heeft gekozen, begint met de dood van de paus en het conclaaf dat zijn opvolger kiest. Eenmaal gekozen raakt de nieuwe paus (vertolkt door Michel Piccoli) in een diepe persoonlijke crisis, vanwege de vele verantwoordelijkheden die hem boven het hoofd hangen.

{Lees meer…}

Eindelijk zomer met La prima cosa bella

La prima cosa bella

De beste remedie tegen het regenachtige weer in Nederland is vanaf 25 augustus te zien in de Nederlandse bioscopen. La prima cosa bella is de perfecte film om de zomer en het vakantiegevoel nog even vast te houden!  {Lees meer…}