Aangewakkerd door de weelderige citroenbomen en tomatenranken in de moestuin van haar Italiaanse grootouders, begon Bri DiMattina in haar eigen achtertuin een eetbare voorraadkast te creëren en ontdekte ze hoe leuk het is om groenten en fruit te verzorgen van het zaadje tot op tafel.
Stel je voor: jouw eigen limoncello uit de vriezer. Na een Italiaans diner met vrienden is er niets beter dan af te sluiten met Limoncello. Deze verfrissende citroenlikeur wordt ijskoud geserveerd, puur of als aperitief gemengd met tonic. Of probeer eens een verwarmende cocktail met gemberthee voor een verrassende twist.
We delen het recept voor limoncello maken, afkomstig uit haar nieuwste kookboek, Nostrana – Flavours
from my Italian kitchen
garden.
Bestel hier de editie waarin dit recept voor limoncello te vinden is. Op zoek naar meer inspiratie voor lekkere recepten? Je bestelt de mooiste Italiaanse kookboeken in onze shop.
Limoncello
Voorbereidingstijd: 28 dagendagen
Bereidingstijd: 1 uuruur20 minutenminuten
Totale tijd: 28 dagendagen1 uuruur20 minutenminuten