Zo maak je deze laagjestaart met ricotta, peer en hazelnoot
De Britse Laetitia Clark woont al jaren op Sardinië. Ze is chef-kok en tevens een opgeleid banketbakker. Haar boek La Vita è Dolce is een viering van de zoete dingen in het leven en brengt een onvervalst stukje Italië naar de keukentafel.
Wij delen het recept voor heerlijke laagjestaart met ricotta, peer en hazelnoot.
‘Dit is een van die gelegenheden waarbij je echt een goede kwaliteit ricotta moet kopen. De supermarktproducten zijn vaak te nat en korrelig,’ aldus Laetitia Clark. Je kunt de taart versieren met wat extra hazelnoten en/of wat plakjes gekonfijte peer.
Dit recept komt uit La Vita è Dolce. Een Nederlandse uitgave verschijnt in de lente van 2022.

PROBEER OOK:
Meer recepten

Rigatoni met romige ragù
Rigatoni met romige ragù, biologisch varkensgehakt, Parmezaanse kaas en pistachenoten. Een voedzaam gerecht dat je zó op tafel zet.

Geroosterde venkel met kappertjes
Venkel is een van die groenten die in de oven volledig van karakter verandert. Wat rauw scherp en anijsachtig is, wordt zacht, zoet en lichtelijk karamelig.

Gamba’s in ansjovisboter
Ansjovisboter klinkt misschien groots, maar het is in essentie een kwestie van boter, ansjovis en een beetje geduld.
Schrijf je in voor de nieuwsbrief

