Natuurstenen landhuis in Le Marche te koop

Verkocht
Gerenoveerd natuurstenen landhuis in uitstekende staat tussen San Lorenzo in Campo en Pergola. Beschikt over een panoramisch terras en een zwembad. Het terrein van ca 10.000 m² is omheind. € 395.000

Faciliteiten

Het landhuis verkeert in uitstekende staat. Binnen is het als volgt ingedeeld: begane grond twee slaapkamers, twee badkamers (één ensuite) en een prachtige panoramische overdekt terras. Op de eerste verdieping een grote leefruimte met open keuken, woonkamer, badkamer en bijkeuken waar de cv-ketel staat. Het bijbehorend terrein is ongeveer 10.000 vierkante meter waarop zich een prachtig zwembad bevindt met automatische sluiting en nog een overdekt terras op een panoramische positie. Het terrein is omheind. Mogelijkheid tot uitbreiding met een project voor de bouw van een derde slaapkamer.

Omgeving

Diensten voor gezinnen: de scholen liggen op minder dan 5 km afstand, de eerste supermarkten liggen op minder dan 5 km afstand, het historische centrum ligt op minder dan 6 km en is gemakkelijk te bereiken via een gemeentelijke weg. De zee is in ongeveer 40 minuten te bereiken.

Meer koophuizen in Marche
  • Charmante woning in Acqualagna, Urbino, Le Marche

    Authentieke woning in Acqualagna, Le Marche met zwembad, 2 woonlagen, 3 slaapkamers en prachtige tuin. Prachtig om te wonen of verhuur.

  • Gerestaureerd countryhouse in Belvedere Ostrense, Le Marche

    Landhuis in Belvedere Ostrense met 4 appartementen, 3 verhuurbaar, panoramisch uitzicht, veel groen, 60 olijfbomen en nieuw zwembad.

  • Gerenoveerd landhuis in Cagli, Urbino, Le Marche

    Gerenoveerd landhuis in Cagli met 4 appartementen, 8 slaapkamers, 7 badkamers en panoramisch uitzicht over de heuvels van Le Marche.

  • Natuurstenen landhuis bij Camerino

    Ontdek dit prachtig gerestaureerde natuurstenen landhuis net buiten Camerino, ideaal gelegen in het schilderachtige De Marken.