Boetiekhotel SuperOtium in Napels, Campania
Art Hotel SuperOtium, gelegen in het hart van Napels is gevestigd in een 19e-eeuws appartement en telt slechts een paar kamers. De moderne inrichting, ruime kamers en ontspannen sfeer maken het ideaal voor reizigers die de stad op een stijlvolle en culturele manier willen ervaren. Nicola Ciancio en Vincenzo Falcione zijn zeer gastvrij. Extra fijn: het prachtige ontbijtterras.
Wil je de stad verkennen? De leukste adressen in Napels vind je in deze editie.
Over de eigenaren
Faciliteiten
Dit charmante hotel ademt geschiedenis en creativiteit. De kamers zijn ruim, comfortabel en verrassend eigentijds ingericht – met aandacht voor detail en design. Dankzij de rustige sfeer en de ligging nabij culturele hotspots is het een ideale uitvalsbasis voor een ontspannen, inspirerende stedentrip. Bonus: het uitzicht vanaf het dakterras.
Omgeving
Het hotel ligt in een levendige wijk vol historie, op een steenworp van het Museo Archeologico Nazionale. Slenter door sfeervolle straatjes, ontdek verborgen galerijen en geniet van lokale cafés waar het echte Napels tot leven komt. Alles ligt op loopafstand – ideaal voor wie cultuur, sfeer en gemak wil combineren.
- Author: Redactie
- Posted: juli 15, 2025